Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

Listings for Tastiera Arranger / RITME (5)

Pa2x

€ 1,100.00

Korg Pa2x Pro (256mb ram)

Shitet Korg Pa2x Pro ne gjendje te rregullt pune me Exb-256mb Ram te perfshire ne çmim, dhe çante me permasat fikse te tastieres.

238 shikime totale, 1 sot

y1

€ 1,300.00

Shitet Yamaha S970 (ose nderrohet me Pa4x + diferencen)

Shitet Yamaha PSR-S970 e blere ne dyqan me nje vit garanci e perdorur shume pak, ose nderohet me Korg Pa4x plus diferencen.

189 shikime totale, 1 sot

Shitet-Korg-PA4X---

€ 2,350.00

Korg Pa4x 61

Shitet Korg Pa4x e përdorur vetëm disa raste, pa asnjë shenj përdorimi te dukshme, në gjëndje të shkëlqyer. Tastiera është blerë e re në dyqan […]

142 shikime totale, 1 sot

Yamaha-Tyros-4---Bokse-origjinale---Valixhe

€ 1,900.00

Yamaha Tyros 4 + Bokse origjinale + Valixhe

Shes tastierën Yamaha Tyros 4 në gjendje të shkelqyer me rreth 600 euro opsione të përfshira ne çmim: 1GB Flash Ram origjinal Yamaha (300€) Bokse […]

207 shikime totale, 0 sot

Pa4

€ 2,300.00

Korg Pa4x 61

Shitet Korg Pa4x ne gjendje te shkelqyer, pa asnje shenj perdorimi qe mund ta shikoni edhe ne foto. Çmimi: 2300€

110 shikime totale, 1 sot

Sponsored Links