Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

Listings for Aksesorë për tastiera (2)

Ram128

€ 50.00

Ram 128mb origjinal per Korg Pa800, Pa2x, Pa3x

Shitet Ram 128mb origjinal i fabrikes per Korg Pa800, Pa2x, Pa3x. Rami ka ardh me tastieren Pa3x nga fabrika dhe shitet per arsye se ne […]

130 shikime totale, 2 sot

IMG_20181106_135810

€ 100.00

Hardcase e markes THON (Made in Germany) per Korg PA3X / PA4X

Shes valixhen per Korg Pa3x ose Pa4x e bere me porosi ne Gjermani, valixhja eshte e perdorur per vetem 3-4 udhetime jashte vendit…Permasat e brendshme […]

15 shikime totale, 1 sot

Sponsored Links