Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

Listings for Mikrofonë për Studio (1)

36374514_10216023586120007_3588530040066801664_n

€ 1,500.00

Microphone Neumann U87 Ai -( U shit)

Mikrofon Neuman U87 Ai. Eshte i perdorur ne studio dhe i mbajtur mire dhe funksionon perfekt.

96 shikime totale, 0 sot

Sponsored Links