Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

Listings for Paisje për STUDIO (7)

products_fireface_ufx_1

€ 1,200.00

RME UFX

RME UFX – OKAZION Karte zeri 24 bit/192kHz 30 Input / 30 Output channels 12 x Analog I/O 4 x Mic/Instrument Preamp, digitally controlled 1 […]

72 shikime totale, 2 sot

€ 400.00

WA 76- LIMITING AMPLIFIER

Tech Specs Number of Channels: 1 Controls: Input, Output, Attack, Release, Ratio (Buttons) Ratio: 4:1, 8:1, 12:1, 20:1 Frequency Response: 20Hz-20kHz Inputs: 1 x XLR, […]

62 shikime totale, 0 sot

Shitet-Karte-zeri-profesionale-home-studio

Lek 140,000.00

Karte zeri profesionale home studio

Shitet Karte zeri profesionale home studio per gjithe te apasionuarit ne krijimtarine muzikore. Karta eshte per regjistrime audio te zerit ose te cdo instrumenti elektrik […]

175 shikime totale, 1 sot

36374514_10216023586120007_3588530040066801664_n

€ 1,500.00

Microphone Neumann U87 Ai -( U shit)

Mikrofon Neuman U87 Ai. Eshte i perdorur ne studio dhe i mbajtur mire dhe funksionon perfekt.

96 shikime totale, 0 sot

Mixdream xp

€ 600.00

Analog Summing Mixer Mixdream XP-(U Shit)

SPL Mixdream XP eshte mikser analog qe sherben per tu lidhur me cfaredo karte zeri qe mund te kete deri 16 kanale mono ose 8 […]

83 shikime totale, 0 sot

manley elop

€ 1,800.00

ELOP Stereo Limiter Compressor (U shit)

Manley Elop eshte kompresor profesional i cili funksionon ne stlin Teletronix LA2A dhe eshte ideal per te regjistruar vokal,dhe instrumenta te ndryshem si saksofon violine […]

390 shikime totale, 0 sot

RME System

€ 2,200.00

RME ADI 8 QS Profesional System+PCI AES 32

RME ADI8QS RME AES 32 RME ARC USB RME System nuk eshte thjesht je karte zeri si jane Fireface,apo UFX,etj Ky sistem perbehet nga nje […]

76 shikime totale, 0 sot

Sponsored Links