Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

Listings for Set Komplet për Live (3)

Ev-sx-250-4-cop--2-wufera-1-ambiflikator

Lek 1,800.00

EV sx 250 4 cop, 2 wufera, 1 ambiflikator

Shiten 4 EV sx 250, 1 abiflikator, 2 wufera rcf nga 1000 wat bashk me stativat 1800 euro kontaktoni ne viber 0696800242

637 shikime totale, 1 sot

dynacord3

€ 2,700.00

Dynacord Powermate 3 (2x1000w) + FBT Verve 115 pasiv + FBT Verve 112 pasiv

Për shitje Dynacord Powermate 3 2x1000w Fbt Verve 115 pasiv Fbt Verve 112 pasiv Të gatshme për çdo lloj prove.

429 shikime totale, 0 sot

FONI-e-kopletuar

€ 899.00

Foni e kompletuar

2 BOKSE LEM NGA 350W COPA 15 INXH 2 BOKSE DAD 300W COPA 12 INXH DHE 2 BOKSE FBT JOLLY 12 INCH TE APLIFIKUAR DHE […]

420 shikime totale, 0 sot

Sponsored Links