Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

€ 1,900.00

Yamaha Tyros 4 (U shit)

  • Ky artikull është shitur
  • Adresa: Shkoder
  • Shteti: Shqiperi
  • Nr. kontakti: 00355672592252
  • Publikuar: January 22, 2019 7:24 pm
  • Njoftimi skadon edhe: 88 ditë, 4 orë
Yamaha-Tyros-4---Bokse-origjinale---Valixhe
Yamaha-Tyros-4---Bokse-origjinale---Valixhe (3)Yamaha-Tyros-4---Bokse-origjinale---Valixhe (1)Yamaha-Tyros-4---Bokse-origjinale---Valixhe (2)Yamaha-Tyros-4---Bokse-origjinale---Valixhe (4)$_86

Përshkrimi

Shes tastierën Yamaha Tyros 4 në gjendje të shkelqyer me rreth 600 euro opsione të përfshira ne çmim:
1GB Flash Ram origjinal Yamaha (300€)
Bokse Yamaha origjinale me sub (200€)
Valixhe e bëre me porosi me përmasa fikse (100€)
Të gjitha këto janë të përfshira në çmim dhe është nje okazion i vërtetë ti merrni të gjitha bashkë 1900€. Për më shumë info mund të kontaktoni ne +355672592252.

Nuk ka tag

249 shikime totale, 1 sot

  

Kodi i njoftimit: 7235a523f1e25b82

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links