Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

€ 1,700.00

Shiten 2 Subwoofer Pasiv DB Technologies 1000 Watt

  • Adresa: Lezhë
  • Shteti: Shqiperi
  • Nr. kontakti: 0684059556
  • Publikuar: March 10, 2018 9:34 pm
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
Shiten-2-Subwoofer-Pasiv-DB-Technologies-1000-Watt
Shiten-2-Subwoofer-Pasiv-DB-Technologies-1000-Watt (3)Shiten-2-Subwoofer-Pasiv-DB-Technologies-1000-Watt (7)Shiten-2-Subwoofer-Pasiv-DB-Technologies-1000-Watt (6)Shiten-2-Subwoofer-Pasiv-DB-Technologies-1000-Watt (5)Shiten-2-Subwoofer-Pasiv-DB-Technologies-1000-Watt (2)

Përshkrimi

Shiten 2 suba pasiv, marka DB technology seria Dvx 18″ inch, 1000 watt ne 8 Ohm secili.

-Bashke me subat shiten dhe amplifika DB technology HPA 2800, krosoveri Behringer Super-Pro per ndarjen e frekuencave.

Subat jane shume super potent dhe ne gjende shume te mire.

Linku poshte ju tregon parametrat dhe cmimi i dyqanit
https://www.musikhaus-korn.de/de/db-technologies-dvx-psw18/pd/127662

Mund te kontaktoni edhe ne Facebook : Shkelqim Kucana

Nuk ka tag

589 shikime totale, 3 sot

  

Kodi i njoftimit: 4445aa4406f43536

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links