Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

€ 2,200.00

RME ADI 8 QS Profesional System+PCI AES 32

  • Adresa: Tirane
  • Shteti: Shqiperi
  • Nr. kontakti: 00355674885590
  • Publikuar: July 3, 2018 10:45 pm
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
RME System

Përshkrimi

RME ADI8QS
RME AES 32
RME ARC USB

RME System nuk eshte thjesht je karte zeri si jane Fireface,apo UFX,etj
Ky sistem perbehet nga nje ADI 8QS – AD/DA Converter i cili eshte i nje niveli teper profesional ,dhe ne cdo kanal te til jane vendosur disa limiter te cilat perdoren ne mastering dhe e rrisin RMS sa asnje plugin nuk mundet ta arrije rms sa kto limitera.Dhe e dyta eshte se kjo lidhe me nje karte HDSP Pcie e cila ka 16 IN/OUT AES/EBU digital e cila vec kushton diku tek 999 euro dhe eshte Mastering Grade.Sistem ka edhe nje kontroller RME ARC USB qe mund te perdoret per monitoret dhe dhe TALKBACK.Per me teper info me kontaktoni.

Nuk ka tag

77 shikime totale, 1 sot

  

Kodi i njoftimit: 9105b3be0468aa1a

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links