Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

€ 50.00

Ram 128mb origjinal per Korg Pa800, Pa2x, Pa3x

  • Adresa: Shkoder
  • Shteti: Shqiperi
  • Nr. kontakti: +355672592252
  • Publikuar: January 30, 2018 5:43 pm
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
Ram128

Përshkrimi

Shitet Ram 128mb origjinal i fabrikes per Korg Pa800, Pa2x, Pa3x. Rami ka ardh me tastieren Pa3x nga fabrika dhe shitet per arsye se ne tastiere eshte montuar Ram 256mb.
Çmimi: 50€ i pa diskutueshem.

Nuk ka tag

226 shikime totale, 1 sot

  

Kodi i njoftimit: 2515a70a09cd82a6

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links