Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

Lek 100,000.00

Piano klasike okazion

  • Adresa: Tirane
  • Shteti: Shqiperi
  • Nr. kontakti: +355683193503
  • Publikuar: May 29, 2018 7:49 am
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
Shitet-piano-clasice-okazion-

Përshkrimi

Shitet piano murale marka Fazer Gjermano Finlandeze ne gjendje shum te mire e blere ne qese ne dyqan vetem nga un dhe i perdorur vetem nga un personalisht shoqerohet bashk me tela rrezerve per ta rregulluar ne qoftese ka ndonje problem tastiera…shitet per nje cmim 1miljon lek i diskutueshem okazion…per detaje te metejshme kontaktoni ne numrin +355683193503

Nuk ka tag

101 shikime totale, 1 sot

  

Kodi i njoftimit: 8935b0ce9f57da57

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links