Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

Yamaha-Tyros-4---Bokse-origjinale---Valixhe

€ 1,900.00

Yamaha Tyros 4 + Bokse origjinale + Valixhe

Shes tastierën Yamaha Tyros 4 në gjendje të shkelqyer me rreth 600 euro opsione të përfshira ne çmim: 1GB Flash Ram origjinal Yamaha (300€) Bokse […]

225 shikime totale, 1 sot

Pa4

€ 2,300.00

Korg Pa4x 61

Shitet Korg Pa4x ne gjendje te shkelqyer, pa asnje shenj perdorimi qe mund ta shikoni edhe ne foto. Çmimi: 2300€

132 shikime totale, 0 sot

Controler-DDJ-S1-PIONEER

€ 380.00

Controler DDJ S1 PIONEER

Pioneer ddj s1 shitet 380 euro. Serato dj traktor virtual 7-8 rekordbox. Nuk ka cante apo valixhe.vetem ambalazh plastik.flm

93 shikime totale, 1 sot

OKAZION-Hercules-Dj-Control-Air--i-ri-

Lek 18,000.00

Okazion Hercules Dj Control Air i ri ne kuti

Okazion!!! Shes Hercules Dj Control Air i ri ne kuti Cmimi: 18000 Leke

237 shikime totale, 1 sot

Shitet-Karte-zeri-profesionale-home-studio

Lek 140,000.00

Karte zeri profesionale home studio

Shitet Karte zeri profesionale home studio per gjithe te apasionuarit ne krijimtarine muzikore. Karta eshte per regjistrime audio te zerit ose te cdo instrumenti elektrik […]

130 shikime totale, 0 sot

Shitet-piano-clasice-okazion-

Lek 100,000.00

Piano klasike okazion

Shitet piano murale marka Fazer Gjermano Finlandeze ne gjendje shum te mire e blere ne qese ne dyqan vetem nga un dhe i perdorur vetem […]

79 shikime totale, 0 sot

Shitet-Korg-PA4X---

€ 2,350.00

Korg Pa4x 61

Shitet Korg Pa4x e përdorur vetëm disa raste, pa asnjë shenj përdorimi te dukshme, në gjëndje të shkëlqyer. Tastiera është blerë e re në dyqan […]

180 shikime totale, 0 sot

Ev-sx-250-4-cop--2-wufera-1-ambiflikator

Lek 1,800.00

EV sx 250 4 cop, 2 wufera, 1 ambiflikator

Shiten 4 EV sx 250, 1 abiflikator, 2 wufera rcf nga 1000 wat bashk me stativat 1800 euro kontaktoni ne viber 0696800242

560 shikime totale, 2 sot

Shiten-2-Subwoofer-Pasiv-DB-Technologies-1000-Watt

€ 1,700.00

Shiten 2 Subwoofer Pasiv DB Technologies 1000 Watt

Shiten 2 suba pasiv, marka DB technology seria Dvx 18″ inch, 1000 watt ne 8 Ohm secili. -Bashke me subat shiten dhe amplifika DB technology […]

588 shikime totale, 2 sot

Tela--SET-6-cope--per-Kitare

Lek 700.00

Tela (SET 6 cope) per Kitare

Tela (SET 6 cope) per Kitare 4/4 “elektrik & akuistik” Telat per kitare jane te markave te ndryshme. Cmimet jane nga 700 – 1800 Leke

313 shikime totale, 1 sot

Faqe 2 nga 4 1 2 3 4