Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

€ 1,500.00

Microphone Neumann U87 Ai -( U shit)

  • Adresa: Tirane
  • Shteti: Shqiperi
  • Nr. kontakti: 00355674885590
  • Publikuar: July 3, 2018 8:11 pm
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
36374514_10216023586120007_3588530040066801664_n

Përshkrimi

Mikrofon Neuman U87 Ai.
Eshte i perdorur ne studio dhe i mbajtur mire dhe funksionon perfekt.

Nuk ka tag

97 shikime totale, 1 sot

  

Kodi i njoftimit: 7835b3bbc507cfa2

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links