Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

€1,200.00

Korg Pa700 e re

  • Adresa: Shkoder
  • Shteti: Shqiperi
  • Publikuar: December 17, 2017 4:06 am
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
Pa700

Përshkrimi

Shitet Korg Pa700 e re (prodhim 2017). Tastiera është e blerë në Itali dhe vjen me kutinë dhe aksesorët e sajë.

Nuk ka tag

102 shikime totale, 1 sot

  

Kodi i njoftimit: 7145a35dee034463

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links