Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

€2,000.00

Korg Pa4x e perdorur

  • Adresa: Shkoder
  • Shteti: Shqiperi
  • Publikuar: December 17, 2017 4:28 am
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
pa4x

Përshkrimi

Shitet Korg Pa4x 76 taste (6 oktave e gjysem), tastiera eshte e perdoror pak here dhe në gjendje të shkëlqyer pune.

Nuk ka tag

318 shikime totale, 1 sot

  

Kodi i njoftimit: 315a35e45951603

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links