Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

€ 1,100.00

Korg Pa2x Pro (256mb ram)

  • Adresa: Shkoder
  • Shteti: Shqiperi
  • Nr. kontakti: +355699221919
  • Publikuar: January 30, 2018 5:34 pm
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
Pa2x
Pa2xPro

Përshkrimi

Shitet Korg Pa2x Pro ne gjendje te rregullt pune me Exb-256mb Ram te perfshire ne çmim, dhe çante me permasat fikse te tastieres.

Nuk ka tag

272 shikime totale, 3 sot

  

Kodi i njoftimit: 3035a709ea0bec46

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links