Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

Lek 140,000.00

Karte zeri profesionale home studio

  • Adresa: Tirane
  • Shteti: Shqiperi
  • Nr. kontakti: 0682319459
  • Publikuar: May 29, 2018 8:00 am
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
Shitet-Karte-zeri-profesionale-home-studio
Shitet-Karte-zeri-profesionale-home-studio (1)

Përshkrimi

Shitet Karte zeri profesionale home studio per gjithe te apasionuarit ne krijimtarine muzikore. Karta eshte per regjistrime audio te zerit ose te cdo instrumenti elektrik dhe akustik. Cilesia e audios standarte 24-bit/96kHz dhe thjeshtesia e ben te pershtatshme per te gjitha nivelet. Lidhet me kompjuter ose laptop nepermjet fishes FireWire 1394

Nuk ka tag

175 shikime totale, 1 sot

  

Kodi i njoftimit: 5765b0ceaac2c710

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links