Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

€ 899.00

Foni e kompletuar

  • Adresa: Tiranë
  • Shteti: Shqiperi
  • Nr. kontakti: 0682575355
  • Publikuar: March 10, 2018 9:18 pm
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
FONI-e-kopletuar
FONI-e-kopletuar (1)

Përshkrimi

2 BOKSE LEM NGA 350W COPA 15 INXH 2 BOKSE DAD 300W COPA 12 INXH DHE 2 BOKSE FBT JOLLY 12 INCH TE APLIFIKUAR DHE NJI MIX MAX 12 CANALE I AMPLIFIKUAR ME GJITH FISHAT

Nuk ka tag

350 shikime totale, 1 sot

  

Kodi i njoftimit: 535aa43d688fdb6

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links