Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

€ 1,800.00

ELOP Stereo Limiter Compressor (U shit)

  • Adresa: Tirane
  • Shteti: Shqiperi
  • Nr. kontakti: 00355674885590
  • Publikuar: July 3, 2018 10:23 pm
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
manley elop

Përshkrimi

Manley Elop eshte kompresor profesional i cili funksionon ne stlin Teletronix LA2A dhe eshte ideal per te regjistruar vokal,dhe instrumenta te ndryshem si saksofon violine ,klarinet,solo synth,etj madje mund te perdoret edhe ne mastering nese perdoret me kujdes.Cmimi i tij ka qene 3200 euro.Eshte pothuajse i ri shum pak i perdorur.

Nuk ka tag

392 shikime totale, 2 sot

  

Kodi i njoftimit: 2215b3bdb51c8274

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links