Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

€ 600.00

Analog Summing Mixer Mixdream XP-(U Shit)

  • Adresa: Tirane
  • Shteti: Shqiperi
  • Nr. kontakti: 00355674885590
  • Publikuar: July 3, 2018 9:57 pm
  • Njoftimi skadon edhe: This ad has expired
Mixdream xp

Përshkrimi

SPL Mixdream XP eshte mikser analog qe sherben per tu lidhur me cfaredo karte zeri qe mund te kete deri 16 kanale mono ose 8 stereo,e cila krijon ndarje ,thellesi dhe panorame me te mire gjate miksimit.Njekohesisht duhet theksuar qe kjo paisje funsionon me teknologjine 60 Volt,ne krahasim me mikserat e tjeter summing ,te cilat jane me 24 Volt,dhe kjo e ben qe kjo paisje te kete headroom teper te larte.

Nuk ka tag

84 shikime totale, 1 sot

  

Kodi i njoftimit: 5575b3bd505d7803

Raporto problem

Duke përpunuar kërkesën tuaj, Ju lutem prisni...

Sponsored Links