Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

Rreth admin

  • Anëtar nga: December 15, 2017

Përshkrimi

IMG_20181106_135810

€ 100.00

Hardcase e markes THON (Made in Germany) per Korg PA3X / PA4X

Shes valixhen per Korg Pa3x ose Pa4x e bere me porosi ne Gjermani, valixhja eshte e perdorur per vetem 3-4 udhetime jashte vendit…Permasat e brendshme […]

14 shikime totale, 0 sot

product_image_1

€ 500.00

Juzisound i ri 32GB 2018

Shitet Juzisound i ri i pa perdorur me karte 32GB i blere ne gusht 2018. çmimi: 500 euro (pak i diskutueshem)

23 shikime totale, 0 sot

Yamaha-Tyros-4---Bokse-origjinale---Valixhe

€ 1,900.00

Yamaha Tyros 4 + Bokse origjinale + Valixhe

Shes tastierën Yamaha Tyros 4 në gjendje të shkelqyer me rreth 600 euro opsione të përfshira ne çmim: 1GB Flash Ram origjinal Yamaha (300€) Bokse […]

207 shikime totale, 0 sot

Pa4

€ 2,300.00

Korg Pa4x 61

Shitet Korg Pa4x ne gjendje te shkelqyer, pa asnje shenj perdorimi qe mund ta shikoni edhe ne foto. Çmimi: 2300€

110 shikime totale, 1 sot

Controler-DDJ-S1-PIONEER

€ 380.00

Controler DDJ S1 PIONEER

Pioneer ddj s1 shitet 380 euro. Serato dj traktor virtual 7-8 rekordbox. Nuk ka cante apo valixhe.vetem ambalazh plastik.flm

79 shikime totale, 0 sot

Shitet-Karte-zeri-profesionale-home-studio

Lek 140,000.00

Karte zeri profesionale home studio

Shitet Karte zeri profesionale home studio per gjithe te apasionuarit ne krijimtarine muzikore. Karta eshte per regjistrime audio te zerit ose te cdo instrumenti elektrik […]

109 shikime totale, 0 sot

OKAZION-Hercules-Dj-Control-Air--i-ri-

Lek 18,000.00

Okazion Hercules Dj Control Air i ri ne kuti

Okazion!!! Shes Hercules Dj Control Air i ri ne kuti Cmimi: 18000 Leke

202 shikime totale, 2 sot

Shitet-piano-clasice-okazion-

Lek 100,000.00

Piano klasike okazion

Shitet piano murale marka Fazer Gjermano Finlandeze ne gjendje shum te mire e blere ne qese ne dyqan vetem nga un dhe i perdorur vetem […]

71 shikime totale, 0 sot

Shitet-Korg-PA4X---

€ 2,350.00

Korg Pa4x 61

Shitet Korg Pa4x e përdorur vetëm disa raste, pa asnjë shenj përdorimi te dukshme, në gjëndje të shkëlqyer. Tastiera është blerë e re në dyqan […]

142 shikime totale, 1 sot

Shiten-2-Subwoofer-Pasiv-DB-Technologies-1000-Watt

€ 1,700.00

Shiten 2 Subwoofer Pasiv DB Technologies 1000 Watt

Shiten 2 suba pasiv, marka DB technology seria Dvx 18″ inch, 1000 watt ne 8 Ohm secili. -Bashke me subat shiten dhe amplifika DB technology […]

543 shikime totale, 2 sot

Faqe 1 nga 31 2 3

Nuk ju vijnë e-mailet nga faqja?

Tregu January 1, 2017

Për çdo informacion lidhur me njoftimet tuaja (si psh: publikim, aprovim, dikush ju shkruan se është i interesuar etj.) ju do të njoftoheni me mesazh nga faqja në e-mailin tuaj.

Në disa raste mesazhet e dërguara nga faqja jonë nuk ju shfaqen në kutinë tuaj të “Inbox” por do ti gjeni ato ne kutinë “Junk”

Vazhdo leximin…

172 shikime totale, 0 sot

Si të regjistroheni?

Tregu January 1, 2017

Për të postuar dhe menaxhuar njoftimet në tregumuzikor.com duhet të jeni të regjistruar.

Regjistrimi është falas dhe kryhet në pak minuta.

Mënyra e regjistrimit është e thjeshtë por per ata që hasin vështirësi do ju a sqarojmë më mirë.

Vazhdo leximin…

566 shikime totale, 2 sot

Si të postoni?

Tregu January 1, 2017

Për të postuar një njoftim në faqen tonë është shumë e lehtë dhe sigurisht falas, gjithçka në disa klikime.

Pasi të jeni regjistruar me sukses, në faqën e parë  do të shihni butonin me shkrimin “POSTO NJOFTIM“, shtypeni atë dhe do të drejtoheni për tek faqja e postimit të njoftimeve.

Vazhdo leximin…

172 shikime totale, 1 sot

Rreth nesh!

Tregu January 1, 2017

www.instrumentemuzikore.com është faqja e parë shqiptare e dedikuar vetëm njoftimeve për shit-blerjen e paisjeve muzikore.

Gjithsecili nga ju që don të shesë apo te blejë një paisje muzikore, tani ka një vend ku mund ta publikojë atë pa asnjë lloj kosto.

Vazhdo leximin…

236 shikime totale, 2 sot