Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

Rreth albanfurtuna

  • Anëtar nga: July 3, 2018

Përshkrimi

RME System

€ 2,200.00

RME ADI 8 QS Profesional System+PCI AES 32

RME ADI8QS RME AES 32 RME ARC USB RME System nuk eshte thjesht je karte zeri si jane Fireface,apo UFX,etj Ky sistem perbehet nga nje […]

76 shikime totale, 0 sot

manley elop

€ 1,800.00

ELOP Stereo Limiter Compressor (U shit)

Manley Elop eshte kompresor profesional i cili funksionon ne stlin Teletronix LA2A dhe eshte ideal per te regjistruar vokal,dhe instrumenta te ndryshem si saksofon violine […]

391 shikime totale, 1 sot

Mixdream xp

€ 600.00

Analog Summing Mixer Mixdream XP-(U Shit)

SPL Mixdream XP eshte mikser analog qe sherben per tu lidhur me cfaredo karte zeri qe mund te kete deri 16 kanale mono ose 8 […]

84 shikime totale, 1 sot

36374514_10216023586120007_3588530040066801664_n

€ 1,500.00

Microphone Neumann U87 Ai -( U shit)

Mikrofon Neuman U87 Ai. Eshte i perdorur ne studio dhe i mbajtur mire dhe funksionon perfekt.

96 shikime totale, 0 sot