Get a site

Mirësevjen, vizitor! [ Regjistrohu | Hyrja

IMG_20181106_135810

€ 100.00

Hardcase e markes THON (Made in Germany) per Korg PA3X / PA4X

Shes valixhen per Korg Pa3x ose Pa4x e bere me porosi ne Gjermani, valixhja eshte e perdorur per vetem 3-4 udhetime jashte vendit…Permasat e brendshme […]

44 shikime totale, 0 sot

product_image_1

€ 500.00

Juzisound i ri 32GB 2018

Shitet Juzisound i ri i pa perdorur me karte 32GB i blere ne gusht 2018. çmimi: 500 euro (pak i diskutueshem)

36 shikime totale, 0 sot

€ 700.00

M3

Korg m3 ne gjendje te mir 256 ram te interesuarit te me kontaktojne

82 shikime totale, 0 sot

€ 400.00

WA 76- LIMITING AMPLIFIER

Tech Specs Number of Channels: 1 Controls: Input, Output, Attack, Release, Ratio (Buttons) Ratio: 4:1, 8:1, 12:1, 20:1 Frequency Response: 20Hz-20kHz Inputs: 1 x XLR, […]

58 shikime totale, 0 sot

products_fireface_ufx_1

€ 1,200.00

RME UFX

RME UFX – OKAZION Karte zeri 24 bit/192kHz 30 Input / 30 Output channels 12 x Analog I/O 4 x Mic/Instrument Preamp, digitally controlled 1 […]

64 shikime totale, 0 sot

RME System

€ 2,200.00

RME ADI 8 QS Profesional System+PCI AES 32

RME ADI8QS RME AES 32 RME ARC USB RME System nuk eshte thjesht je karte zeri si jane Fireface,apo UFX,etj Ky sistem perbehet nga nje […]

75 shikime totale, 0 sot

manley elop

€ 1,800.00

ELOP Stereo Limiter Compressor (U shit)

Manley Elop eshte kompresor profesional i cili funksionon ne stlin Teletronix LA2A dhe eshte ideal per te regjistruar vokal,dhe instrumenta te ndryshem si saksofon violine […]

386 shikime totale, 0 sot

37813BF8-A16E-40CB-BC87-AC7ECA9A97AA

€ 800.00

Set

Shiten per mos perdorim

131 shikime totale, 0 sot

Mixdream xp

€ 600.00

Analog Summing Mixer Mixdream XP-(U Shit)

SPL Mixdream XP eshte mikser analog qe sherben per tu lidhur me cfaredo karte zeri qe mund te kete deri 16 kanale mono ose 8 […]

79 shikime totale, 0 sot

36374514_10216023586120007_3588530040066801664_n

€ 1,500.00

Microphone Neumann U87 Ai -( U shit)

Mikrofon Neuman U87 Ai. Eshte i perdorur ne studio dhe i mbajtur mire dhe funksionon perfekt.

92 shikime totale, 0 sot

Mirësevini në faqën tonë!

instrumentemuzikore.com

Jemi faqja e parë shqiptare e dedikuar njoftimeve për shit-blerjen e paisjeve muzikore. Mund të postoni FALAS njoftimet tuaja dhe ti menaxhoni ato sa herë të doni nga paneli juaj i personalizuar.

Regjistrohu tani!

Nga blogu: